دوره جامع ناخودآگاه برند

مدرس :

دکتر شهریار شفیعی 

سطح محتوا :

 مقدماتی تا پیشرفته

مدت آموزش :

2،220 دقیقه

آخرین به روز رسانی :

مرداد ماه 1400

پشتیبانی آنلاین :

ندارد

گواهینامه :

ندارد

پخش ویدیو

مجموعه آموزش های ناخودآگاه برند

این دوره مجموع سه محتوای آموزشی :  کهن الگوهای برند، سفر قهرمانی برند و داستان برند می باشد

3،329،000 تومان

2،990،000 تومان

این دوره برای افرادی طراحی شده است که می خواهند خالق برند باشند

یکی از قسمت های ساخت برند در فرآیند برندسازی، ساخت شخصیت و هویت برند است. شخصیت برند همان تصویری از برند است که در قالب انسان از برند متصور می شویم. برای مثال می گوئیم این برند زن است و یا آن برند مرد است. حتی گاهی اوقات می توانیم سن، خصوصیات رفتاری، خصوصیات شخصیتی و یا لباسی که آن شخصیتِ متصور شده از برند می پوشد را نیز تجسم کنیم.

برندهای مطرح، قبل از اینکه به ناخواسته شخصیتی از آنها در ذهن مخاطبانشان شکل گیرد، خودشان برای این تجسم و تصورِ مشتریان و مخاطبین از برند، برنامه ریزی می کنند. برای مثال آنها تصویری از برند را درست کرده و در پایانه های ارتباطی با مخاطبانشان سعی می کنند آن تصویر را به صورت زیرپوستی و اتصال به ناخودآگاه مخاطب، به ایشان منتقل کنند. چرا که چنانچه مشتری برای برندِ شما تصویری در ذهن خود بسازد که این تصویر با واقعیتِ برند شما متفاوت باشد، تصحیح و تغییر آن کاری است بس دشوار ….

از سویی دیگر، یکی از کارکردهای اصلی برندسازی هویت سازی و هویت یابی با آن است. بسیار اتفاق افتاده که از برندی خرید کرده ایم، نه برای استفاده از نوع آن کالا چرا که شاید بتوان آن محصول و یا خدمت را ارزان تر و با کیفیت تر از جایی دیگر هم تهیه کرد، بلکه به دلیل هویت یابی و اتصالِ خود به جامعه و گروهی که از آن برند استفاده می کنند، آن برند را خریده ایم. پس می توان اینگونه پنداشت که برندها با مشخص سازی و طراحی شخصیت خود (که در بسیاری موارد با شخصیتِ ایده آلِ متصورِ مشتریانِ آن برند از خود همخوانی دارد) سعی بر متمایز سازی خود از سایر برندها و رقبا، همچنین ایجاد تمایلی هر چه بیشتر در میان مشتریان و مخاطبین در خصوص استفاده از محصولات و خدمات خود هستند.

این دوره آموزشی به منظور ارائه مسیر و تکنیک های طراحی شخصیت برند در سطح ناخودآگاه، تدوین گردیده است. علاوه بر آن بسیاری از مواردی که در این محتوای آموزشی مطرح می شود، می تواند در سطح زندگی عادی شما و متناسب سازی نوع ارتباط شما با جامعه پیرامون و اطرافیان موثر بوده و همچنین راهگشای شناختِ بیشتر از خود برای شرکت کنندگان در این دوره، خواهد بود.

 

این محتوای آموزشی برای چه افرادی مناسب است؟

  • افرادی که به مباحث روانشناسی درون علاقمندند
  • مدیران و صاحبان کسب و کار که می خواهند برای خود برندسازی کنند
  • تمامی افرادی که می خواهند برندِ خود را ارتقا بخشند
  • افرادی که می خواهند کمپین های تبلیغاتی برای برند طراحی کنند
  • افرادی که می خواهند شناخت بیشتری نسبت به خویشتنِ خویش پیدا کنند

پادکست های رایگان ما را از اینجا بشنوید

گفتگو در واتساپ
1
به کمک نیاز دارید؟
سلام 👋
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟