درباره ما

درباره ما

سرزمین برندگان، پلتفرمی در حوزه آموزش و مشاوره بازار، با تمرکز بر برندسازی است. ما معتقدیم که دانش مدیریتی بایستی کاربردی باشد، بنابراین آنچه که در حوزه برندسازی، بازاریابی، تبلیغات، فروش و در یک کلام علوم و فنون حوزه بازار در این پلتفرم در اختیار شما قرار داده شده است، با دید کاربردی بودن و بر اساس دانش جهانی و تجربه بومی تدوین گشته است.

برندهایی که از ابتدا در زمان پایه گذاریِ این سرزمین ما را همراهی کردند، آکادمی برند ایران (از سویه آموزشی) و گروه مشاوره برندسازی برندتک (از سویه مشاوره کسب و کار) بودند و با یاری این دو گروه قدرتمند سرزمینی بنام برندگان شکل گرفت که در آن تمامی برندهای دیگر در حوزه مشاوره و آموزشِ دانش و مهارت های بازار، بتوانند ظهورِ دیجیتالِ خود را محقق سازند و فعالان حوزه کسب و کار بتوانند خودشان پروسه برندسازی را انجام دهند.

این سرزمین دارای بخش های مختلف زیر است:

  • شما می توانید محتواهای خود را به منظور دریافت مجوز نشر و انتشار دیجیتالِ آن، از قسمت انتشارات دیجیتالِ برندگان، برای ما ارسال نمائید.
  • شما می توانید به منظور انجام برندسازیِ خود، از ما مشاوره آنلاین بگیرید.
  • شما می توانید محتواهای تولید شده خود را (در خصوص کسب و کار و بازار) در پلتفرم برندگان برای استفاده سایرین قرار دهید و جزو اساتید این سرزمین باشید.
  • شما می توانید برندسازی مجموعه خود را خودتان انجام دهید و ما به شما آموزش ها و مشاوره های لازم را در این خصوص خواهیم داد.
  • شما می توانید در سرزمین برندگان، مهارت های کاربردیِ لازم به منظور حرفه ای تر شدن در سمت سازمانیِ خود را در اختیار داشته باشید.
  • شما می توانید به روزترین مقالات و کتاب ها، در حوزه بازار و برند را در برندگان پیدا کنید.
  • شما می توانید از صفر تا صد درصد مبلغ تمامی محصولات و خدماتِ برندگان را با وجه رایجِ این سرزمین (برندکوین) پرداخت نمائید.

امیدواریم با یاری یکدیگر بتوانیم ایرانی پر از برندها و کسب و کارهای موفق داشته باشیم

 

گفتگو در واتساپ
1
به کمک نیاز دارید؟
سلام 👋
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟